/

/

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie rozpoczyna cykl 4 bezpłatnych szkoleń dla początkujących i przyszłych przedsiębiorców z Warszawy. Szkolenia będą dotyczyły tworzenia zespołu w firmie, budowania i zarządzania relacjami z klientem, a także tematyce optymalizacji działań w biznesie, zarządzania produktem, strategii rozwoju firmy czy też promocji marki.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna
Autor zdjęcia: Adrian Grycuk

Bezpłatne szkolenia

Po wakacyjnej przerwie Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy w Centrum Przedsiębiorczości Smolna rozpoczyna kolejny etap projektu #Academy_Smolna, czyli cykl szkoleń dla początkujących i przyszłych przedsiębiorców. Od marca 2019 roku odbyło się już ponad 300 godzin zajęć, których przedmiotem było indywidualne doradztwo z zakresu podatków, księgowości i prawa. W zajęciach indywidualnych oraz szkoleniach grupowych udział wzięło ponad 300 przedsiębiorców. Zajęcia dotyczyły głównie tematyki efektywnej sprzedaży, autoprezentacji i wystąpień, marketingu internetowego, prawa własności intelektualnej i nowych technologii, przygotowywania biznesplanu i modelu biznesowego przedsiębiorstwa oraz zarządzania firmą.

Od września do grudnia 2019 roku przewidziane są kolejne 4 szkolenia – będą one dotyczyły tworzenia zespołu w firmie, budowania i zarządzania relacjami z klientem, a także optymalizacji działań w biznesie. Szkolenia odbywają się raz w miesiącu, dostarczają zarówno wiedzę praktyczną dotyczącą prowadzenia działalności gospodarczej, ale są też okazją do networkingu, czyli nawiązania kontaktów biznesowych zarówno z innymi początkującymi przedsiębiorcami, jak też praktykami biznesu. Kontakty we współczesnym biznesie często są równie cenne jak twarda wiedza czy doświadczenie biznesowe.

Bezpłatne doradztwo

Projekt przygotowany przez miasto to nie tylko szkolenia, ale też możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z praktykami biznesu. Konsultacje te dostępne są dla wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają przynajmniej wstępnie zdefiniowaną strategię biznesową lub dopiero co rozpoczęli działalność.

Dzięki wsparciu udzielanemu na 2 płaszczyznach – o charakterze warsztatowym i doradczym początkujący przedsiębiorcy zyskują dostęp do wiedzy oraz doradztwa jak konkretnie dane obszary przełożyć można na sytuację prowadzonych przez nich firm. Warsztaty przybliżają wszystkie podstawowe kwestie związane z tworzeniem modelu biznesowego, zarządzaniem produktem, strategią rozwoju firmy, promocją marki, pozyskiwanie klientów, itd. Doradztwo prawne, biznesowe i finansowo-księgowe skierowane jest dla wszystkich osób, które w sposób indywidualny chciałyby pogłębić swoją wiedzę/wyjaśnić niejasności związane z prowadzeniem biznesu.

Spotkania doradcze odbywają się w Warszawie w Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4, a szkolenia zaplanowane zostały w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Lista szkoleń oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.firma.um.warszawa.pl. Na stronie można znaleźć informacje również o innych projektach wspieranych przez miasto, takich jak #OPEN_SMOLNA czy #NET_SMOLNA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *