/

/

Uczymy się się pozycjonowania stron internetowych

SEO: szkolenia i kursy z pozycjonowania

Wiedza z zakresu pozycjonowania stron internetowych jest przydatna zarówno osobom, które chcą fachowo świadczyć usługi w tym zakresie, jak i przedsiębiorców chcących samodzielnie prowadzić działania SEO. Niezbędną wiedzę – zarówno teoretyczną, jak i praktyczną – pozwalają zdobyć profesjonalne szkolenia SEO oraz kursy SEO online. Zobacz, dla kogo są i jakie tematy poruszają.

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo obszerne zagadnienie, które obejmuje zarówno aspekty związane z projektowaniem i programowaniem serwisów www, jak i przygotowywaniem odpowiednich treści na nie. Zapoznanie się z tą tematyką może być przydatne dla osób z wielu branż – służą temu kursy i szkolenia SEO.

Kto zapisuje się na kursy SEO?

Z uwagi na duże zróżnicowanie kursów w zakresie pozycjonowania stron internetowych zapisują się na nie uczestnicy o różnorodnych poziomach wiedzy oraz kwalifikacjach. Szkolenia SEO to dobry wybór np. dla:

  • osób, które chcą się przekwalifikować i zdobyć zatrudnienie w branży IT (zarówno w agencji digital, jak i jako freelancerzy),
  • specjalistów w pokrewnych dziedzin (np. grafików projektujących strony czy copywriterów), którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje,
  • przedsiębiorców, którym zależy na samodzielnym wypozycjonowaniu strony lub bardziej świadomym uczestnictwie w tym procesie.

Każda z tych grup uczestników może znaleźć szkolenia o odpowiedniej tematyce.

Jakie zagadnienia obejmują szkolenia SEO?

Szkolenia z zakresu SEO są bardzo zróżnicowane tematycznie. Można wśród nich wyróżnić m.in. te poświęcone:

  • podstawom pozycjonowania, które w ogólnym ujęciu prezentują wszystkie aspekty SEO,
  • SEO copywritingowi, a więc zasadom przygotowywania treści tak, aby były przyjazne dla użytkowników oraz algorytmów Google,
  • korzystaniu z narzędzi analitycznych, np. Google Search Console czy Google Analytics,
  • kwestiom programistycznym – np. zwiększaniu bezpieczeństwa serwisu czy też optymalizacji jego kodu.

To oczywiście tylko przykładowy zakres tematyczny, ponieważ pozycjonowanie jest bardzo szerokim oraz wieloaspektowym zagadnieniem. Dlatego jeśli chcesz się zapisać na szkolenie SEO, zapoznaj się z harmonogramem zbliżających się kursów, sprawdź program i wybierz event, który dostarczy Ci potrzebnych informacji. Gdzie to zrobić?

Bazy szkoleń z pozycjonowania stron internetowych

Warto skorzystać z pomocy stron agregujących szkolenia na niemalże każdy temat. Jedną z takich stron jest Eventis.pl, czyli portal szkoleniowy. Zawiera on blisko siedem tysięcy szkoleń na niemalże każdy temat, jak też kursy, konferencje, seminaria i kongresy. Znajdziemy w nim oczywiście również rozmaite szkolenia z marketingu internetowego, w tym właśnie SEO, copywritingu, SEM i wykorzystania takich programów reklamowych jak Google Ads czy Facebook Ads, a także szkolenia i kursy z social media poświęcone wykorzystaniu mediów społecznościowych w biznesie.

Baza szkoleń pozwala nie tylko znaleźć szybciej szkolenie na dany temat, ale przede wszystkim również porównać je z ofertami innych organizatorów. Pozwala nam to nie tylko wybrać program najlepiej dopasowany do naszych potrzeb szkoleniowych, ale też upewnić się że nie przepłacamy dzięki możliwości porównania ceny kursu czy szkolenia SEO z ofertami innych firm szkoleniowych.

Życzymy Państwu udanych poszukiwań szkoleń z pozycjonowania stron internetowych, satysfakcji z wybranego kursu SEO i rosnących pozycji strony w wyszukiwarkach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *