/

/

,

Public Relations – szkolenia i kursy

Szkolenie PR, szkolenia Public Relations

W dzisiejszych czasach wizerunek firmy ma ogromne znaczenie, podobnie jak budowanie trwałych i opartych na zaufaniu relacji z klientami oraz otoczeniem. W obu tych dziedzinach pomóc może dział Public Relations. Szkolenia z tej dziedziny są coraz popularniejsze, ponieważ coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie mogą przynieść. Sprawdź, dlaczego powinieneś się zainteresować tym tematem i na jakie szkolenia PR warto wysłać pracowników.

Dlaczego warto inwestować w PR?

PR (Public Relations) to dziedzina zajmująca się przede wszystkim relacjami organizacji z otoczeniem. W praktyce odpowiada przede wszystkim za budowanie i podtrzymywanie wizerunku, relacje z mediami oraz realizację i koordynowanie rozmaitych działań związanych z marketingiem czy obsługa klienta. Dobrze poprowadzony PR to rozpoznawalna, silna, darzona zaufaniem marka. To dlatego szkolenia Public Relations są tak ważne!

W większych firmach tworzy się oddzielne działy Public Relations. W mniejszych za należące do niego zadania odpowiadają zwykle pracownicy marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. To właśnie do tych wszystkich grup są przede wszystkim skierowane szkolenia PR, których nie brakuje na polskim rynku.

Na czym polegają szkolenia Public Relations?

Public Relations to bardzo szeroka dziedzina, dlatego istnieje wiele tematów szkoleń przydatnych dla osób odpowiedzialnych za PR. Wśród tzw. szkoleń twardych, na pewno można wymienić te związane z:

 • media relations – relacjami z mediami,
 • zarządzaniem marką/produktem,
 • zarządzaniem kryzysowym,
 • budowaniem wizerunku,
 • digital marketingiem (marketingiem cyfrowy),
 • social media i skuteczną komunikacją marketingową z wykorzystaniem tego typu narzędzi,
 • nowoczesnymi technikami marketingowymi.

Listę nadchodzących szkoleń z PR znajdziemy na stronie https://eventis.pl/szkolenia/medialne, gdzie zgromadzono kursy i szkolenia od kilkuset firm szkoleniowych. Znacząco ułatwia to odnalezienie szkoleń PR i marketingowych, zapoznanie się z programem zajęć tych szkoleń oraz cenami z tytułu uczestnictwa. Możliwość porównania cen szkoleń oraz ich programów w jednym miejscu nie tylko ułatwia i przyśpiesza wybór, ale też gwarantuje że nie przepłacamy za dany kurs, warsztaty lub szkolenie Public Relations, które charakteryzują się dużą rozpiętością cen.

Warto pamiętać, że szkolenia PR to inwestycja, która procentuje. Dzięki praktycznej, kompleksowej wiedzy pozyskiwanej podczas kursów i warsztatów, Twoi pracownicy będą mogli realizować swoje obowiązki znacznie sprawniej i skuteczniej. Jeśli chcesz budować silną markę, szkolenia PR są czymś, czego nie powinieneś pomijać!

Jedna odpowiedź do „Public Relations – szkolenia i kursy”
 1. Awatar net net
  net net

  dzisiaj klasyczny PR został zastąpiony przez influencer marketing itp. media po prostu nie mają już dzisiaj takiej siły i ludzie siedzą i czytają co powiedziała Lewandowska, a nie co napisał jakiś dziennikarz. takie czasy 😮

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *