Kategorie
Artykuły

Kosze świąteczne dla firm – przeżytek, czy ponadczasowy upominek?

Chcesz okazać uznanie bądź podziękować partnerom biznesowym? Sprawdź dlaczego warto rozważyć przekazanie im kosza świątecznego!

Prezenty wręczamy na rozmaite okazje – urodziny, imieniny, wesela, czy też z powodu odniesionego sukcesu, jakim np. może być awans w pracy. Upominki dajemy nie tylko na płaszczyźnie osobistej, ale również i biznesowej. Jeśli jesteś właścicielem firmy i marzysz o prężnie rozwijającym się biznesie, musisz doceniać ludzi, z którymi współpracujesz. Jednym ze sposobów, aby okazać im uznanie i podziękować za całoroczną pracę jest podarowanie im upominków na święta. Które propozycje biznesowych prezentów warto wziąć pod lupę? Dlaczego kosze świąteczne dla firm mogą okazać się trafionym pomysłem na tego typu podarunek?

Jak to jest z tymi prezentami dla pracowników i klientów – dawać, czy nie dawać?

Nie czarujmy się, prezenty są jednym z najmilszych sposobów okazywania sympatii. Mogą oznaczać wiele – szacunek, miłość, podziękowanie, czy wdzięczność. Za upominkami mogą kryć się też nasze intencje. Wręczając je innym, można zatem osiągnąć zamierzony efekt. Co to znaczy? Pracodawca wręczający świąteczne podarunki swoim pracownikom przekazuje im informacje, że są dla niego ważni oraz że docenia ich wkład i zaangażowanie w codzienne obowiązki. Skoro w nich inwestuje, to znak, że nie tylko ich ceni, ale również chce ich zatrzymać w miejscu pracy. Dzięki temu pracownik czuje się doceniony, a to jest prawdziwym motorem napędowym do dalszego działania. W ten sposób pracodawca motywuje swój zespół i pokazuje mu, że posiadając to stanowisko, jest nie tylko szefem, ale również człowiekiem dbającym o swoich podwładnych. 

Jak widać, dając, można zyskać więcej, niż biorąc. Dlatego warto, przynajmniej raz w roku, z okazji świąt obdarować swoich pracowników drobnym upominkiem. Takie działanie to nie tylko miła niespodzianka, ale inwestycja, która z pewnością zwróci się w przyszłości.

Co wybrać na świąteczny prezent dla pracowników, a raczej – czego nie wybierać

Każdy lubi dostawać prezenty, ale już nie każdy prezent sprawia radość. Warto mieć to na uwadze wybierając świąteczne upominki dla podwładnych. Decydując się na firmowy podarunek, często kierujemy się panującą modą i wybieramy to, co jest na topie. Ostatnimi laty były to karty podarunkowe, vouchery, czy pióra z logo firmy. Te czasy powoli jednak przemijają, natomiast ciągle “na fali” pozostają kosze świąteczne dla firm. Są one uniwersalnym upominkiem, który z pewnością zostanie spożytkowany przez osobę, która go otrzymała. Smakołyki, które znajdują się w zestawach prezentowych, zachwycają i przede wszystkim są praktyczne. 

Dlaczego warto postawić na kosze świąteczne dla firm?

W koszach podarunkowych mieści się wszystko, co najlepsze – wyborne przysmaki w postaci rozmaitych słodyczy, aromatyczne herbaty i kawy, syropy owocowe, konfitury, pyszne masła orzechowe, naturalne miody, regionalne alkohole oraz przetwory, które doskonale sprawdzą się na świątecznym stole. Oprócz wyjątkowej zawartości, kosze świąteczne dla firm posiadają również gustowne opakowania, które przykuwają uwagę odbiorcy. Smakołyki mieszczą się w eleganckich, drewnianych skrzyniach lub wiklinowych koszach. Gdzie zatem można znaleźć tak efektowne kompozycje? Najlepsze kosze świąteczne dla firm z wyśmienitymi produktami znajdziesz w sklepie online Schronisko Bukowina. Gotowe zestawy prezentowe cieszą nie tylko oko, ale również i podniebienie. 

Przeczytaj również: Savoir-vivre i etykieta w biznesie.

2 odpowiedzi na “Kosze świąteczne dla firm – przeżytek, czy ponadczasowy upominek?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *